حقیقت ناب


+ از دشمن ، انتظار نيکي ، هرگز!

غربي‌ها در ارائه علم بخيلند

و

در انتقال مفاسد بسيار سخاوتمند

آيت الله ناصر مكارم شيرازي در ديدار جمعي از روحانيون مستقر در مناطق محروم استان خراسان گفتند: غربي‌ها در ارائه معلومات و انتقال مسائل علمي و اطلاعات مفيد و سازنده بسيار بخيل هستند اما در انتقال مفاسد بسيار سخاوتمندانه عمل مي‌كنند.

ايشان با اشاره به رنگ سياسي دشمني جهانخواران با مكتب اسلام و جنبه حياتي اين دشمني براي آنها ،اظهار داشتند: روحانيون بايد در اين شرايط با ارشاد مردم و عمل كردن به حكم الهي امر به معروف و نهي از منكر جوانان را در تحكيم عقايد ديني هدايت كنند.

آية ا... مكارم ،  تشكيك در مباني ديني و تخريب اخلاق را از جمله برنامه‌هاي دشمنان دين دانستند و افزودند: دشمنان اسلام كه تأسيس حكومت اسلامي را برخلاف منافع خود مي‌بينند با ترويج فساد و آلودگي‌ها از طريق پايگاه‌هاي اينترنتي سعي دارند در عقايد ديني نوجوانان و جوانان تزلزل ايجاد كنند.

آيت الله مكارم شيرازي از وسايل پيشرفته ارتباط جمعي به عنوان شمشيري دو‌دم كه هم مي‌تواند مفيد و هم مخرب باشد ياد كردند و از علما خواستند تا از اين امكانات ارتباطي براي معرفي هرچه بيشتر دين اسلام به كساني كه در جهان از ديگر مباني خسته شده‌اند، استفاده كنند. اين مرجع تقليد در پايان خاطر نشان ساختند: با وجود همه تلاش‌هاي دشمن‌، گوش‌هاي شنوا براي دريافت پيام اسلام در مقايسه با گذشته بيشتر شده است به طوري كه قرآن كريم در امريكا از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي سال است و در اروپا هر سال عده زيادي به دين مبين اسلام گرايش مي‌يابند.

 

نویسنده : سعید ; ساعت ۱٢:٠۱ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٩ امرداد ۱۳۸۳
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک