حقیقت ناب


+ با انگيزه الهی و ملی ، رای خواهيم داد

به نام خداوند ، ياور مومنان و دشمن ستمگران 

آيت الله جوادي آملي بر حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي تأكيد كرد.

وي در خطبه هاي نماز جمعه قم ضمن قدرداني از دست اندركاران امر انتخابات در هيئت هاي نظارت و اجرايي ، تصريح كرد: « هيچ مصلحت نيست كه كسي در جهت خلاف اين سيل خروشان شنا كند ».

خطيب جمعه قم گفت: « در كيفيت رأي دادن، صيانت آراي مردم، شمارش آرا و بررسي آن و اظها نظرها ، چيزي جز صدق و حق نباشد، چرا كه ساختار اين عالم ، باطل را نمي پذيرد. سراسر نظام آفرينش حق است و اگر كسي بخواهد با تبليغ باطل به مقصد برسد در بين راه مي ماند. بنابر اين هم اصل انتخابات و  هم انجام دادن و صيانت آن از تحريف، بايد مورد عنايت همه باشد ».

وی تأكيد كرد: « همگان در روز انتخابات در پاي صندوق هاي رأي برويم به آن كسي كه بين خود و خداي خود اصلح مي دانيم، رأي دهيم كه به قانون اساسي ، ولايت فقيه، اسلام، جمهوري اسلامي و منافع ملي  ، بيش از ديگران بينديشد و همين ها را مقدم بدارد... در انتخابات به كسي رأي دهيد كه چشم اميد و طمع به بيگانگان نورزد، آنها دشمنان ما هستند.هرگز ممكن نيست كسي به بيگانه چشم اميد ببندد و كامياب شود.

آری ! امروز بر سر دوراهی قرار گرفته ایم : ندای حق و عقل و فطرت پاک ، ما را به شرکت در انتخابات فرا می خواند ؛ و نداهای  باطل و شیطانی ، ما را به شرکت نکردن در انجام این وظیفه ملی و دینی می طلبد ؛ وقت امتحان ماست که ثابت کنیم ، اهل منطق و حق هستیم یا اهل باطل و شیطان . شکی نداشته باشیم که راه درست ، این است که مثل مردم شریف و پاک دل این مرز و بوم ، در انتخابات شرکت کنیم ؛  نه مثل ناآگاهان یا مغرضان خدمتگزار به دشمن که از انجام این وظیفه حتمی ، سر  باز می زنند .

 

نویسنده : سعید ; ساعت ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۳٠ بهمن ۱۳۸٢
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک