کاری نکنید که ضدانقلاب خوشحال شود

حسین مظفر، وزیر آموزش و پرورش دولت اول خاتمی(80-76) در گفتگو با خبرگزاری فارس خاطره زیر را در مورد دومین روز کاری کابینه خاتمی نقل کرده است:
اول شهریور، کار دولت آقای خاتمی شروع شد. روز دوم کار دولت، حضرت آقا (مقام معظم رهبری، آیه الله العظمی امام خامنه ای) ملاقات دادند و خدمت ایشان رفتیم. در آنجا ایشان یک سری رهنمودهای عمومی را دادند.
سپس فرمودند: "دوربین‌ها را خاموش کنید و خبرنگارها نباشند، چون با شما حرف خصوصی دارم." همه منتظر ماندیم که حضرت آقا چه می‌خواهند بفرمایند. یک مرتبه فرمودند: «من می‌خواهم با آقای مهاجرانی صحبت کنم. و فرمودند: آقای مهاجرانی! من شما را خوب می‌شناسم دیدگاه‌هایتان را هم می‌شناسم و به آنها نقد هم دارم. نمی‌خواستم مقابل آقای خاتمی ایستادگی کنم و نگذارم شما را وزیر کند، اما با توجه به شناختی که از شما و دیدگاه‌هایتان دارم نمی‌خواهم در کارهایتان کاری کنید که ضد انقلاب خوشحال شود.»
یک مرتبه همه حیرت کردند، چون آقای مهاجرانی به عنوان یک نیروی فرهنگی مطرح بود و ماهیتش آشکار نشده بود که اینقدر به فضاحت بیفتد که از ملک عبدالله پول بگیرد.

قابل توجه و تامل برای وزیر محترم ارشاد دولت یازدهم، آقای علی جنتی! و سایر دولتمردان!

/ 2 نظر / 11 بازدید
learnkorean

سلام دوست عزیز وبلاگ زیبایی داری خوشحال میشم به وبلاگ من هم سر بزنی در وبلاگ من می تونی اسمت رو به کره ای تبدیل کنی یا هر جمله ای رو که دوست داری به کره ای بنویسی

بانک تخصصی سوالات ارشد پیام نور

سلام خدا قوت تلاشتان شایسته تقدیر است مانا باشید و سربلند سایت مادر راستا ی فراهم کردن شرایطی برای دانشجویان ارشد پیام نوربالاخص رشته جامعه شناسی برای دسترسی به سوالات پایان ترم پیام نور می باشد خواهشمندم جهت استفاده دانشجویان در این زمینه اطلاع رسانی کنید و لینک ما را در وبلاگ زیبای خودبا نام بانک تخصصی سوالات ارشد پیام نور قرار دهید با تشکر بانک تخصصی سوالات ارشد دانشگاه پیام نور www.ebpnu.ir