انتخابات آزاد= رمز فتنه

این روزها برخی از جریانات و شخصیت های سیاسی که خود را در فصل خزان سیاسی می بینند، از جمله: آقای هاشمی رفسنجانی، سیدمحمد خاتمی و برخی اصولگرایان و اصلاح طالبان و ... از ضرورت برگزاری آزاد انتخابات دم می زنند و با شعار انتخابات آزاد، بر آتش فتنه ای می دمند که ظاهرا قرار است مطابق میل آنان دوباره در کشور برافروخته شود. براستی منظورشان از انتخابات آزاد چیست؟ نمونه گفتار های زیر می تواند تفسیری بر این شعار باشد:
1 - آقای علی مطهری، نماینده مثلا اصولگرای مجلس شورای اسلامی! در قسمتی از نامه خود به دبیر محترم شورای نگهبان، می نویسد: همچنین فرموده اید " امکانی برای حضور مجدد فتنه گران در صحنه انتخابات وجود ندارد و آنها حتی نباید توهم این حضور مجدد را داشته باشند ."
اگر مقصود شما افرادی است که جرم آنها در دادگاه صالح اثبات شده و حکم دادگاه موجب محرومیت آنها از حقوق اجتماعی است، سخن جناب عالی درست است، در غیر این صورت وجاهت قانونی ندارد.
فرضا آقایان موسوی و کروبی هم کاندیدای ریاست جمهوری شوند، قطع نظر از اعتقاد شخصی ما درباره میزان قصور یا تقصیر آنها در بحران مذکور، چون در هیچ دادگاهی به طور علنی محاکمه نشده و از خود دفاع نکرده اند، مجوز قانونی برای رد صلاحیت آنها وجود ندارد. پس بهتر است به جای صدور این گونه احکام مِن عندی راه قانون را طی کنیم. توفیق بیشتر حضرت عالی را از خدای متعال خواستارم.»
2 - آقای موسوی خوئینی ها، عنصر مرموز اصلاح طالبان و اصحاب فتنه، در دیدار اخیر خود با اعضای سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار، می گوید: انتخابات آزاد یعنی اینکه آقای مهندس موسوی هم بتواند کاندیدا شود. چون مهندس موسوی چهار سال پیش با تمام سختگیری‌هایی که همین آقای جنتی کرد تائید شد و از آن موقع به بعد هم هیچ محکمه و دادگاهی محکومش نکرده است. اگر انتخابات آزاد باشد ایشان باید بتواند کاندیدا شود. حتی لازم نیست برای انتخابات از حصر هم بیرون آورده شود، فقط از داخل حصر منزلش اعلام کاندیداتوری کند. اگر رای آورد از خانه‌اش برود ساختمان ریاست جمهوری و اگر رای نیاورد همانجا بماند.
با توجه به اظهارات فوق، منظور کسانی که از انتخابات آزاد دم می زنند، این است که باید اجازه داده شود که هر خائن به نظام و ملت نیز بتواند کاندیدای ریاست جمهوری شود! و  لابد مردم هم باید آزادانه به آنها رای بدهند و سرنوشت خود و کشور را به آنان بسپارند! و الا آزادانه رای نداده اند! 

/ 1 نظر / 7 بازدید
خبرساز

با عرض سلام و وقت بخير به نظر شما شانس کداميک از افراد براي تصدي پست رياست جمهوري سال 92 بيشتر مي باشد براي شرکت در نظر سنجي به آدرس زير مراجعه نمائيد http://khabarsaz.net/index.php/poll/5-riyasat