از دشمن ، انتظار نيکي ، هرگز!

غربي‌ها در ارائه علم بخيلند<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

و

در انتقال مفاسدبسيار سخاوتمند

آيت الله ناصر مكارم شيرازي در ديدار جمعي از روحانيون مستقر درمناطق محروم استان خراسان گفتند: غربي‌ها در ارائه معلومات و انتقال مسائل علمي واطلاعات مفيد و سازنده بسيار بخيل هستند اما در انتقال مفاسد بسيار سخاوتمندانه عملمي‌كنند.

ايشانبا اشاره به رنگ سياسي دشمني جهانخواران با مكتب اسلام و جنبه حياتياين دشمني براي آنها ،اظهار داشتند: روحانيون بايد در اين شرايط با ارشاد مردم وعمل كردن به حكم الهي امر به معروف و نهي از منكر جوانان را در تحكيم عقايد دينيهدايت كنند.

آية ا... مكارم ،  تشكيك در مباني ديني و تخريب اخلاقرا از جمله برنامه‌هاي دشمنان دين دانستند و افزودند: دشمنان اسلام كه تأسيس حكومتاسلامي را برخلاف منافع خود مي‌بينند با ترويج فساد و آلودگي‌ها از طريق پايگاه‌هاياينترنتي سعي دارند در عقايد ديني نوجوانان و جوانان تزلزل ايجاد كنند.

آيت اللهمكارم شيرازي از وسايل پيشرفته ارتباط جمعي به عنوان شمشيري دو‌دم كه هم مي‌تواندمفيد و هم مخرب باشد ياد كردند و از علما خواستند تا از اين امكانات ارتباطي برايمعرفي هرچه بيشتر دين اسلام به كساني كه در جهان از ديگر مباني خسته شده‌اند،استفاده كنند. اين مرجع تقليد در پايان خاطر نشان ساختند: با وجود همه تلاش‌هايدشمن‌، گوش‌هاي شنوا براي دريافت پيام اسلام در مقايسه با گذشته بيشتر شده است بهطوري كه قرآن كريم در امريكا از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي سال است و در اروپا هر سالعده زيادي به دين مبين اسلام گرايش مي‌يابند.

 

/ 1 نظر / 6 بازدید
mahsan

حق با منه بد بخته... دشمنامون بايد برن دهنشونو گچ بگيرن.. همشون سرويس.. از دم...