اسرائيل ، اعجوبه فساد

اسرائیل ، دستکش مزورانه پنجه جنایتکاری است که می کوشد خود را تا دور دست ها بکشاند . اسرائیل  یک نام است و ستون فقرات آن را صهیونیسم جهانی تشکیل می دهد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

عجاج نویهض – کتاب پروتکل های دانشوران صهیون ، ترجمه حمید رضا شیخی ، انتشارات آستان قدس رضوی ، چاپ اول ، 1373 ، ص 36 .

سلطه وحشتناک و همه جانبه صهیونیسم و دست پروردگانش ، در مراکز و محل های حساس جهان سایه افکنده  و قبله ی اول مسلمانان و معراجگاه پیامبر بزرگوار اسلام (ص) نیز به اشغال دژخیمان آن درآمده است . سیطره آن بر اهرم های قدرت سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و... در جهان ، به ویژه مغرب زمین ، کشیده شده است . تعقیب استراتژی اشغال سرزمین پهناور و زرخیز اسلامی ، برای تحقق یافتن شعار از نیل تا فرات ، توطئه ای بزرگ تر است که از این دسیسه های شیطانی گرفته شده  و سایه شوم آن بر سر جهان اسلام سنگینی می کند .

محافل قدرتمند صهیونیستی جهان و لابی های آن ها ، یک لحظه در دشمنی و توطئه گری بر ضد ملت مسلمان و انقلابی ایران کوتاهی نمی کنند ، و انواع دسایس را برای انهدام پایه های نظام نوپای اسلای به کار بسته اند .  به دلیل همین دسیسه ها ی شیطانی و توطئه های صهیونیست ها بود که حضرت امام خمینی (ره) با بیداری و هوشیاری ، به مبارزات و افشاگری های خود بر ضد آمریکا و صهیونیست ها ادامه دادند و از فتنه ها و دسایس شیطانی آن ها پرده برداشتند .

امام خمینی (ره) درباره ی گسترش و افزایش خطر صهیونیسم برای مسلمانان و جهان اسلام فرمودند :

« من همان گونه که بارها در سال های گذشته قبل  و بعد از انقلاب  هشدار داده ام ، مجددا خطر فراگیری غده چرکین و سرطانی صهیونیسم را در کالبد کشورهای اسلامی گوشزد می کنم . و حمایت بی دریغ خود و ملت و دولت و مسؤولین ایران را از مسلمانان ، در راه آزادی قدس اعلام می نمایم . »  صحیفه نور – ج 20 – ص 115  ، مورخ 16/5/1366

« این جانب به برادران اسلامی در همه کشورها ، خصوصا برادران عرب و ملت عظیم عرب ، که پیشتازان اسلام اند ، خطر عظیم اجانب ، به ویژه صهیونیسم را کرارا اعلام کرده ام . لازم است در شهر رمضان که ماه اجتماعات اسلامی است ، مؤمنین در مجامع عمومی ، پرده از توطئه های این غول جهان خوار برداشته و خطرات این دشمن انسانیت را برملا کنند.»

صحیفه نور – ج 8 / ص218 ، مورخ 13/5/1358

 

/ 0 نظر / 5 بازدید