سلام بر رهبر آزادگان «امام حسين (ع)»

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین

<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" />

و علی الارواح التی حلت بفنائک

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین

و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

 امام حسین (ع) با نثار خون  خویشتن و فرزندان و یاران خود ، بقای اسلام و نابودی کاخ های ظلم و ستم را تضمین کرد . اگر شهادت امام حسین و یاران فداکارش نبود ، امروز  اثری از اسلام ناب محمدی (ص) و حتی اسمی از آن نبود.

یزیدیان تاریخ ، امروز هم دنبال کشتن حسین اند؛ فرقی نمی کند حسین بن علی (ع) باشد یا از سلاله او . امروز هم ابن ملجم ها مصمم بر کشتن علی هستند ؛ علی بن ابیطالب (ع) باشد یا علی خامنه ای ، برایشان فرقی نمی کند .

ما امروز در کدام صف هستیم ؟ صف علی  و حسین (ع) ، یا صف یزید و ابن ملجم ؟  باید موضع خود را روشن کنیم  و تا دیر نشده است جایگاه  خود را مشخص نماییم .  باشد که در صف نیکان باشیم .

ان شاء الله.

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
mehdi

سلام...ممنون که منصفانه نظر دادی! راستی فونت کوچيک بنويس بشه بخونيم...

ayandesazan_shiraz

سلام . صف ما مشخصه راه حسين و رسالت حسين جنگ با معاويان و يزيديان . آنهايی که به نام اسلام اسلام را به نابودی می کشند و ادعای مسلمانی می کنند . مبارزه با اينها وظيفه ماست . موفق باشی و بدرود

فرياد دانشجو

سلام! مرسی از اينکه به من سر زدی و متشکرم که کامنت دادی! اما خوشبختانه و متاسفانه نظريات من با شما فرق داره. من کاملآ طرفدار عقل گرايی هستم در حالی که شما دين گرا هستيد. ضمنآ شما در سيستم سياسی از دين استفاده ميکنيد اما من خواهان برقراری يک حکومت سکولار و از نوع ليبرال دموکرات هستم! ضمنآ اصلآ به این موضوع کار ندارم که دین درسته یا غلطه.........به هر حال آزادی حق همه است موفق و پيروز باشيد