حمایت های انتخاباتی! (1)

پایگاه خبری دیلم :
در دیدار میرحسین موسوی با اکبرهاشمی رفسنجانی، هاشمی به میرحسین توصیه کرده است که در سخنرانی هایش شفاف تر عمل کند و گفته: اگر شما سخنرانی هایتان را شفاف کنید و تفکرات تان را عرضه نمایید، به طور قطع جوانان نیز جذب خواهند شد.
در جلسه مذکور، میرحسین از هاشمی خواسته است که حمایت خود را از وی علنا اعلام کند و گفته است: بنده همیشه برای شما احترام قائل بوده و هستم، زیرا شما نورچشم امام (ره)و از استوانه های انقلاب بودید، هر چند که چند سالی از هر دو طرف به شما ظلم هایی صورت گرفت... از شما انتظار دارم که در انتخابات به طور شفاف موضع گیری کنید؛ بنده صراحت بیان شما را از شما می خواهم.
هاشمی در پاسخ گفته است: من خودم خواستار حضور شما در این عرصه هستم، زیرا شما هم تیم قوی و علمی دارید و هم در این شرایط تنها کسی هستید که می تواند در برابر احمدی نژاد رقابت کند... هر کمکی از دست بنده برآید دریغ نمی کنم و به بچه های دولت ائتلافی گفته ام که با شما به توافق برسند و از شما حمایت کنند. (دولت ائتلافی چه صیغه ای است؟) 
میرحسین گفته است: من به حمایت شما افتخار می کنم ولی فقط می خواهم که علناً موضع گیری کنید، زیرا نظر شما تأثیرگذار است و برخی از معادلات را بهم می زند.
هاشمی گفته است: مراقب برخی تندروی ها باشید تا از بلاهایی که تند روها بر سر اصلاحات و خاتمی آوردند مصون بمانید.
موسوی گفته است:عده ای از اصولگرایان اعلام آمادگی کرده اند که از بنده حمایت کنند که این مسئولیت مرا سنگین می کند.اما بعضی از انها که اتفاقا سرشناس هم هستند معذوریت هایی دارند.

/ 0 نظر / 17 بازدید