اسرائيل ، سرطان فساد

تجارت فحشا، صنعت اول اسراييل

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

پليس رژيم صهيونيستي اعلام كرد كه اين رژيم، سالانه 3000 زن اسراييلي را به منظور روسپي‌گري به خارج صادر مي‌كند.

پليس اسراييل به مناسبت چهارمين سالگرد مبارزه با تجارت زنان در اين رژيم، در گزارشي اعلام كرد: سالانه 3000 زن اسراييلي 18 تا 35 ساله، مورد تجارت قرار مي‌گيرند.

اين گزارش افزود: متوسط سن اين زنان، 22 سال است اما با اين حال، دختران زير 18 سال نيز از اين تجارت مصون نمانده‌اند.

سايت خبري «البوابه» با اعلام اين خبر به نقل از گزارش مذكور نوشت: 90% اين زنان ـ كه براي فروش در اسراييل عرضه مي‌شوند ـ از راه مرزهاي مصر به خارج صادر مي‌شوند.

«البوابه» تصريح كرد: همه زنان يادشده، از كشورهاي اروپاي شرقي از جمله مولدوا، اوكراين، روسيه، بلاروس و ازبكستان ـ كه از فقر رنج مي‌برند ـ براي كار در صنعت سكس اسراييل جمع‌آوري مي‌شوند.

اسراييل از راه اين صنعت، سالانه يك ميليارد دلار درآمد كسب مي‌كند.  قيمت هر يك از اين زنان در اسراييل، با توجه به زيبايي و سن آنان، بين 4 هزار تا 10 هزار دلار در نوسان است.

زنان يادشده پس از خريداري در روسپي‌خانه‌ها، در ازاي پرداخت پولي اندك و در شرايط بسيار دشوار، به كار گرفته مي‌شوند، به گونه‌اي كه آنان بايد روزانه 10 تا 30 مشتري را بپذيرند و حق رد كردن آنان را ندارند.

گفتني است، در اكثر سايت‌هاي خبري و روزنامه‌هاي اسراييلي در اينترنت، همواره تبليغات فراواني براي دختران يهودي و اسراييلي كه براي روسپيگري عرضه مي‌شوند، وجود دارد. به طور مثال سايت روزنامه «اورشليم‌پست» كه از مهم‌ترين روزنامه‌هاي اسراييلي به شمار مي‌رود، همواره در صفحه اصلي خود، تبليغي كه در آن دختران اسراييلي عرضه مي‌شوند را جاي مي‌دهد.

در سايت «هاآرتص»، ديگر روزنامه مهم اسراييل، نيز همواره تبليغي با عنوان «18000 دختر زيباي يهودي» وجود دارد.

با ورود به اين سايت‌ها، ليست كشورهايي كه امكان صدور روسپي به آنها وجود دارد، قابل مشاهده است.

                                                                                 ‹ نقل از بازتاب›

        بيخود نيست كه آقاي جان كري ، رقيب انتخاباتي آقاي بوش ، اعلام كرده كه تنها كشور و دولت داراي دموكراسي در خاورميانه ، همين اسرائيل است ! و همچنين اعلام كرده كه من نوكر اسرائيل هستم . البته آقاي بوش هم در نوكري براي اسرائيلي ها (صهيونيست ها)  دست كمي از جان كري ندارد . سگ زرد برادر شغال است .

/ 0 نظر / 4 بازدید