اصلاح طالبان ؟

توصيف اصلاح طالبان از ديدگاه کارشناسان سياسی واقع نگر:

جريان افراطي و شكست‌خورده دوم خرداد را مي توان به عنوان نماد انحصارطلبي، باندبازي، ناكارآمدي، قيم‌مآبي و تماميت‌خواهي ياد كرد و آنان را به عنوان سمبل ايدئولوژي التقاطي، گفتمان سكولاريستي و رفتاري اپوزيسيوني برشمرد.

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

بازپس‌گيري نهاد مردمي و مؤثر شوراها و قوه مقننه توسط مردم از جريان دوم خرداد، گوياي عزم و اراده ملت براي واگذاري امور به جريان و اشخاص همراه، همفكر و همسو با شوراها، شهرداري و مجلس شوراي اسلامي است.

/ 2 نظر / 2 بازدید
behzad

سعيد جون به قول خودت منصفانه فکر کن ببين آيا من می تونستم به اونی که دلم می خواست رای بدم اصلا شورای نگهبان فرصتی به من داد يا اينکه خودش زحمت منو کشيد

ناصر

اگه اجازه بديد من از طرف سعيد جواب ميدم . بهزاد جون ، اگه قرار باشه به هرکس دلمون ميخوا رای بديم ، پس بايد بحث کانديداتوری اصلا منتفی بشه ، شايد دلم بخواد به دوستم يا فاميلم رای بدهم که کانديدا هم نشده ، ولی انصاف اينه که افراد خاصی با شرايط ويژه ای بايد خود را مطرح کنند و اونوقت من و شما از بين اونها يک نفر رو انتخاب کنيم . انصافا مگر در انتخابات گذشته اين وضعيت نبود ؟ اگه شورای نگهبان افراد فاقد صلاحيت رو از ليست خارج کرده ، آيا زحمت رای به يک فرد را اون کشيده يا من بايد اين زحمت رو بکشم که فرد اصلح از بين کسانی را که صالح تشخيص داده شده اند را با تحقيق و مشورت پيدا کنم و بهش رای بدم ؟ واقعا بايد انصاف داشته باشيم و تحت تاثير جوسازی های غوغاسالاران قرار نگيريم .