خداوند آمدن بهار را وعده داده است!

بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در اجتماع راهپیمایان 22 بهمن 1391 در میدان آزادی تهران:
... امروز یک مطالبه و انتظار عمومی در حال شکل‌گیری است، چرا که خداوند آمدن بهار و کسی که پاک‌ترین، مومن‌ترین، عادل‌ترین و عاشق‌ترین به مردم است را وعده داده تا او بیاید و همه دروازه‌های علم، معرفت و عشق را به روی بشریت بگشاید و با احیای کرامت و بیداری فطرت انسان‌ها، همه زیبایی و رحمت خداوندی را یکجا به انسانها هدیه کند؛ کسی که نسبتش با همه ملت‌ها و انسان‌ها یکسان است.
موعود بشر از جنس نور، مهربانی، عینیت قرآن، عدالت، توحید و کمال انسانی است. او کسی است که بهار حقیقی را با زودن جهل، خرافه، تبعیض و با شاخه گل‌های عشق و پرستش به بشر تقدیم خواهد کرد و خرمی دوران‌ها را تا ابد تضمین می‌کند؛ کسی که بالاترین هدیه الهی به نوع انسان، بلکه عالم هستی است، فرزند گرامی رسول خدا (ص) و موعود امم و مصلح کل و وارث همه انبیاء و اولیاء و جلوه اتم نبوی، علوی، فاطمی، حسنی و حسینی،‌ در راه است؛ او می‌آید و حقیقت ناب را عرضه می‌کند و انسان را تا رسیدن به اوج آسمان یاری و همراهی می‌کند.
پیروزی انقلاب عظیم اسلامی و استقرار جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، برای تمهید مقدمات حاکمیت جهانی موعود است؛ بیایید همه با هم به استقبال بهار برویم.
دکتر احمدی‌نژاد سخنان خود را با ذکر شعار «زنده باد بهار، زنده باد بهار، زنده باد بهار» به پایان برد.

/ 0 نظر / 9 بازدید