ميلاد زهرا (ع) مبارکباد

      به نام خدا

      ميلاد مسعود فخر زنان عالم ، بلکه فخر عالم انسانيت ، الگوی انسان کامل ، حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها ، را به امام زمان (عج) ، رهبر عزيزمان ، همه انسانهای مومن و آزاده و همه زنان آگاه جهان ، بويژه زنان آزاده و با ايمان ايران زمين ، تبريک و تهنيت می گويم.

       هديه :

       امام علی (ع) می فرمايد : خدمت پيامبر گرامی اسلام بوديم ، پرسيد « چه چيزی برای زنان ، نيکو و رواست ؟»

         حضرت فاطمه (ع) پاسخ داد : « آن چه برای زنان نيکوست ، اين که ( بدون ضرورت ) مردان نامحرم را نبينند و نامحرمان نيز آنان را ننگرند».

================

باشد که زنان و مردان ما ، همگی از آن بانوی بزرگ ، درس بياموزيم و با عمل به فرموده های آن بزرگ و خاندان پيامبر (ص) ، در انسانيت ، به نقطه کمال برسيم . انشاء الله

/ 1 نظر / 2 بازدید
shahla

در پيشگاه فاطمه (ع) شرمسارم و به او درود مي فرستم. من مدتهاست كه فريب شعار آزادي غربي ها و مبلغين داخليشون رو خورده ام . راحت گشته ام و تا اندازه اي هم به ظاهر خوش گذرانده ام ولي افسوس از عمرم كه بيهوده گذشت . حالا مي فهمم معني كلام حضرت فاطمه (ع) را . شايد تا يكسال قبل هم اگه اين سخن را مي ديدم يا مي شنيدم ، مسخره مي كردم ولي حالا نه . واقعيتي است نهفته در سخن آن بزرگوار ، كه فكر مي كنم اگر زودتر از اين به آن عمل كرده بودم ، امروز احساس خوشبختي مي كردم . خدايا با شرم و ندامت از او مي خواهم كه مرا در باقيمانده عمرم ، رهرو فاطمه (ع) قرار بده .