رابطه با انگليس؟

رابط حزب مشارکت باسفارت انگليس در تهران؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

منابع آگاه نسبت به ارتباطات رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس ششم باسفارت انگليس در تهران هشدار دادند.

به گفته اين منابع ، محسن ميردامادي عضو شورايحزب مشارکت که از مدتها قبل و در کسوت رئيس کميسيون امنيت ملي مجلس ششم ، ارتباطاتي با برخي از سفارتخانه ها بويژه سفارت انگليس در تهران داشته است، پيش از اين حساسيتبرخي از نيروهاي امنيتي را برانگيخته بود که وي با ترفند عزيمت به لندن همراه بامحمد نعيمي پور( نماينده مردم تهران در مجلس ششم ) جهت معالجه وي که در ظاهر منجر بهعدم صدور رواديد براي مدت کوتاهي به وي شد. براي مدتي خود را از توجه کانوهای امنيتي به دور داشت.
در همين حال يک منبع آگاه در اين زمينه گفت پس از ماجرايعدم صدور رواديد براي ميردامادي وي همچنان رابطه خويش را با سفارت انگليس در تهرانحفظ کرد و ارتباطات خودر ا بصورت تلفني و از طريق تلفن هاي عمومي دنبال مي کردهاست.

ميردامادي در اواخر مجلس ششم با اتومبيل هاي موتورپول مجلس به کرات در داخل شهر عبور کرده و با رفتن به خيابان ايرانشهر ازاتومبيل پياده شده و سپس با پاي پياده مسافتي را تا کوچه(....) طي کرده و از آنجا از طريق تلفن عمومي با سفارتخانه انگليس تماس گرفته است.

يکي ازرانندگان موتور پول مجلس ضمن تاييد اين خبر، سرويس دهي به ميردامادي را تا مسيرگفته شده تاييد کرده است.

در همين حال ديگر اخبار حاصله از رابطه گيري نيروهايحزب مشارکت، با انگليسي ها از طريق ميردامادي در آستانه يکسال باقي مانده به انتخابات رياست جمهوري حکايت دارد.

گفته مي شود برخي از نهادهاي امنيتي نيز باتهيه گزارشي از روند فعاليت برخي از نيروهاي حزب مشارکت با تعدادي از اين سفارتخانهها همچون آلمان، انگليس و فرانسه نسبت به چگونگي و روند تحرکات آنان هشدار دادهاند.

يکي از مقامات عالي اجرايي کشور نسبت به ادامه اين روند اظهارنگراني کرده و خواهان برخورد با اين گونه افراد شده است.

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
mom

آقا بنده می خوام منصفانه نظر بدم.با کسی هم دشمنی ندارم.فقط می گم شما منصفانه نمی گيد.چون در نوشته قبلی تون نوشتيد: رويكرد مردم به اصولگرايان و بي توجهي آنان به احزاب و گروه هاي پرمدعاي .خودتون هم می دونيد يه همچين چيزی نيست.بله درسته مردم ديگه از دوم خرداد واين جور چيزا خوششون نمياد .ولی از اصولگرايان خيلی وقته نفرت دارن.نفرت شون رو ميتونين تو کوچه وخيابون ببينيد.در ضمن من قبول دارم که مجلس هفتم اکثرا اصولگرا هستند.ولی اينها با رای چند در صد مردم ايران سر کار اومدن.اونم با تقلبات گسترده.موفق باشيد.