السلام علیک یا روح الله و یا عبدالله الصالح

سالروز رحلت جانسوز رهبری الهی انسانی، امام و مقتدای واقعی، حضرت آیه الله العظمی امام خمینی (رحمت الله علیه) گرامی باد!
راهش جاویدان و پاینده باد!
امام خمینی (ره) گرچه به ظاهر از میان ما رفت، اما او حقیقتا زنده است و تجلی او را در شخصیت والای رهبر عزیز و مقتدا و مرجع بزرگوارمان، امام خامنه ای (دامت برکاته) نظاره گریم. این حقیقتی است که چشمان پاک و دور از غبار حقد و حسد و جهل و استکبار، آن را به عیان مشاهده می کنند.
امروز، وظیفه ماست که از دل و جان گوش به فرمان امام خامنه ای عزیز باشیم و مواظبت نماییم که در دام دغلبازان حیله گر قرار نگیریم. هستند کسانی که نام رهبری را بر لب دارند، اما کمترین ایمانی به ولایت فقیه ندارند و شاید در دل حقد و کینه و حسدی سوزان نیز داشته باشند. این دار و دسته که امروز شاید خود را میدان دار نیز بدانند، از نام رهبری استفاده ابزاری نموده و قصد فریب مردم را دارند. باید به هوش باشیم!
با توجه به شرایط امروزین جامعه، شایسته است که مروری دوباره بر وصیت نامه امام خمینی (رحمت الله علیه) داشته باشیم و به وظایف خود در برابر خطوط انحرافی حق نما و کسانی که با شعارهای فریبنده (حتی ولایتمداری) قصد ضربه زدن به نظام و ولایت فقیه را در سر دارند، آشنا و عامل باشیم. ان شاء الله
وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره)

/ 1 نظر / 9 بازدید
سارا هستم

همچون پاره‌های آهن امام كاظم (عليه‌ السلام): رَجُلٌ مِنْ أهْلِ قُمَ يَدْعوُ النّاسَ إلَی الحَقِّ، يَجْتَمِعُ مَعَهُ قَوْمٌ كَزُبَرِ الحَديدِ. مردی از قم، مردم را به حق فرا می‌خواند و گروهی چون پاره‌های آهن [استوار]، پيرامون او گرد می‌آيند. There will rise a man from Qum calling people towards truth. Some will respond to his call and will rally round him like pieces of iron. بحارالأنوار، ج 57، ص 216 .......................................... برای شادی امام راحل صلواتی نثار ایشان بفرمایید.. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.