تخریبات انتخاباتی 2

محسن رضایی  نخستین کنفرانس خبری خود را روز یکشنبه با حضور شماری از خبرنگاران داخلی و خارجی در خبرگزاری فارس برگزار کرد.
به گزارش خبرگزاری ایلنا محسن رضایی علت ورود خود را به انتخابات ریاست جمهوری احساس تکلیف اعلام کرد و تاکید کرد، این بار تا آخرین لحظه در گردونه رقابت باقی می‌ماند.
هفته گذشته نیز محسن رضایی با انتشار بیانیه‌ای رسمى ضمن اعلام حضور در انتخابات ریاست جمهوری خرداد ماه، هدف از نامزدى خود را «انجام تکلیف در شرایط حساس کشور» اعلام کرده و «تغییر الگوى مدیریت کشور» را از مهمترین برنامه هاى خود عنوان کرده بود. وی اعلام کرد که «مسیر احمدی نژاد رو به پرتگاه است و اصلاحات، بازگشت به گذشته است.» 
وی همچنین سیاست خارجی احمدی نژاد را ماجراجویانه خواند و اظهار داشت، در شرایطی که غرب و آمریکا به همکاری ایران نیاز دارند، ایران نیز باید از فرصت پیش آمده استفاده کند.
وی، فضای کنونی را برای برقراری ارتباط با آمریکا مناسب دانست و گفت: « ما می‌توانیم با تاکید بر اقتدار و استقلال‌مان در حوزه سیاست خارجی با آمریکا ارتباط برقرار کنیم.»
رضایی افزود: « ما نباید نامه‌هایی برای آمریکا بنویسیم که بی‌پاسخ بماند و باید پاسخگوی سیصد و چهل میلیارد درآمد حاصل از نفت و گاز در کشور باشیم.»
وی همچنین اعلام کرد که «در صورتی که در انتخابات پیروز شود، محمود احمدی نژاد را متناسب با توانایی‌هاش در یکی از وزارتخانه‌ها به کار خواهد گرفت.»

/ 0 نظر / 17 بازدید