به کوری چشم دشمنان ، در صحنه ايم

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 

در مكتب امام

هوشيارانه در صحنه باشيد

« دوستان عزيزم! بسيار دقت كنيد وكاملاً بهوش باشيد و هوشيارانه با آرامش كامل ولي باتمام توان در صحنه باشيد كه بي شما هيچ كس، هيچ نمي تواند كند و با شما همه دشمنان رسول اكرم و ائمه اطهار نابود خواهند شد.

بهوش باشيد كه ايران در آستانه به ثمر رسيدن انقلاب اصيل شماست.آگاه باشيد كه خط منفور ضداسلامي و غرب درحال شكست كامل است والحق نشان داديد كه هوشيارانه مقاومت مي كنيد.

خميني دست يكايك شما را مي بوسد و به يكايك شما احترام مي گذارد و يكايك شما را رهبر خودش مي داند كه بارها گفته ام من با شما يكي هستم و رهبري در كار نيست. من خوب درك مي كنم كه حضور شما دراين روزهاي حساس به چه معنايي است و به اميد پيروزي نهايي شما بر دشمنانتان، روز شماري مي كنم».

«پيام به ملت مسلمان ايران- 28 خرداد 1360»

 

 *************************************

 

             این سخن بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است که در سال 1360 بیان شده ، ولی انگار که امروز بوده است ! چرا که شرایط ، تقریبا یکسان است .  آن روز دشمنان چشم دیدن ملت ایران و استقلال و آزادی بدست آورده آنان را نداشتند و با توطئه های پی  در پی  می خواستند این نظام مقدس جمهوری اسلامی را از پای درآورند که به لطف خدا و آگاهی و مقاومت ملت عزیز ایران ، دشمنان نتوانستند کاری  بکنند.

امروز نیز همان دشمنان + عده ای خودباخته یا خود فروخته در داخل کشور و حتی در داخل نظام ، برای تغییر ساختار نظام مقدس جمهوری اسلامی ، توطئه می کنند ، نقشه های  خائنانه می کشند ، تحصن  می کنند ، استعفا می دهند ، انتخابات را تحریم می کنند ، مردم و بخصوص جوانان و دانشجویان را نیز به همراهی خود در مبارزه با نظام ، فرا می خوانند ، و همه این خیانت ها را نیز به عنوان خدمت به ایران و مردم !!! انجام می دهند .

 ملت شریف ایران هرگز گول این بازی ها را نمی خورد ، و اگر چند روزی هم به خیال این که این منافق صفتان ، خدمتگزارند ، به آنان اعتماد کردند ، ولی با آشکار شدن چهره واقعیشان ، آنان را رها می کنند ، آنچنان که امروز با بی اعتنایی به نمایش تحصن و استعفا و فریاد و فغان کسانی که به آرمان های امام امت (ره) پشت کرده  و برای رضایت آمریکا و... کار می کنند ، نشان دادند .

امروز هم مقام معظم رهبری ، با تواضع کامل و بدون دلبستگی به مقام دنیایی ، با اتکال به خدا و همراهی مردم عزیز ، دست ملت شریف را می بوسد و بحق پا جای پای امام (ره ) گذارده ، به یاری خدا همه توطئه های دشمنان بیرونی و درونی را ناکام ساخته و راه امام را ادامه می دهد.

ما نیز دست در دست هم ، متحد و یکپارچه در پرتو رهبری امام گونه رهبر عزیزمان آیة الله خامنه ای ، به حفظ انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم پرداخت . به کوری چشم دشمنان !

 

/ 0 نظر / 2 بازدید