با انگيزه الهی و ملی ، رای خواهيم داد

به نام خداوند ، ياور مومنان و دشمن ستمگران 

آيت الله جوادي آملي بر حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي تأكيد كرد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

وي در خطبه هاي نماز جمعه قم ضمن قدرداني از دست اندركاران امر انتخابات در هيئت هاي نظارت و اجرايي ، تصريح كرد: « هيچ مصلحت نيست كه كسي در جهت خلاف اين سيل خروشان شنا كند ».

خطيب جمعه قم گفت: « در كيفيت رأي دادن، صيانت آراي مردم، شمارش آرا و بررسي آن و اظها نظرها ، چيزي جز صدق و حق نباشد، چرا كه ساختار اين عالم ، باطل را نمي پذيرد. سراسر نظام آفرينش حق است و اگر كسي بخواهد با تبليغ باطل به مقصد برسد در بين راه مي ماند. بنابر اين هم اصل انتخابات و  هم انجام دادن و صيانت آن از تحريف، بايد مورد عنايت همه باشد ».

وی تأكيد كرد: « همگان در روز انتخابات در پاي صندوق هاي رأي برويم به آن كسي كه بين خود و خداي خود اصلح مي دانيم، رأي دهيم كه به قانون اساسي ، ولايت فقيه، اسلام، جمهوري اسلامي و منافع ملي  ، بيش از ديگران بينديشد و همين ها را مقدم بدارد... در انتخابات به كسي رأي دهيد كه چشم اميد و طمع به بيگانگان نورزد، آنها دشمنان ما هستند.هرگز ممكن نيست كسي به بيگانه چشم اميد ببندد و كامياب شود.

آری ! امروز بر سر دوراهی قرار گرفته ایم : ندای حق و عقل و فطرت پاک ، ما را به شرکت در انتخابات فرا می خواند ؛ و نداهای  باطل و شیطانی ، ما را به شرکت نکردن در انجام این وظیفه ملی و دینی می طلبد ؛ وقت امتحان ماست که ثابت کنیم ، اهل منطق و حق هستیم یا اهل باطل و شیطان . شکی نداشته باشیم که راه درست ، این است که مثل مردم شریف و پاک دل این مرز و بوم ، در انتخابات شرکت کنیم ؛  نه مثل ناآگاهان یا مغرضان خدمتگزار به دشمن که از انجام این وظیفه حتمی ، سر  باز می زنند .

 

/ 0 نظر / 2 بازدید