خوش خيالی منافقين ۵

روياي تعبيرنشده فتح دو روزه تهران بخش پنجم :<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

شايسته است كه شهيد سپهبد علي صياد شيرازي را هم شهيد عمليات «مرصاد» بناميم، هرچند وي سال‌ها بعد و در تهران به شهادت رسيد، اما آنچه كه باعث ترور منجر به شهادت او شد، كينه‌اي بود كه منافقين ، سال‌ها از وي در دل داشتند و به دنبال فرصت مناسبي بودند تا زخم عميقي كه از تنگه مرصاد بر تن داشتند را جبران كنند و اين فرصت در 21 فروردين 1378 فراهم شد.

عمليات «مرصاد»، عرصه ايثار و فداكاري جوانان و دلاورمردان زيادي است كه در آن جاودانه شدند؛ از جمله آنان، محمدرضا قلي‌وند است كه در روز پنجم مرداد ماه، در سرپل‌ذهاب به شهادت رسيد.

او در زمان شهادت، فرماندار شهرستان كنگاور، از توابع استان كرمانشاه بود، در حالي كه حتي نزديك‌ترين همرزمان او هم نمي‌دانستند مردي كه همراه آنها مي‌جنگيد و حتي براي شناسايي، به داخل خاك عراق مي‌رفت، يكي از مسؤولان ارشد استان است و پس از شهادت وي، به اين موضوع، پي بردند.

شهيد قلي‌وند در مناطق غرب كشور به «چمران خطه غرب» معروف است. زماني كه به وي مسؤوليت فرمانداري كنگاور را پيشنهاد دادند، از پذيرش آن خودداري كرد و پس از اصرار فراوان مسؤولان استان ،  به شرطي آن را پذيرفت كه هرگاه خواستار حضور در جبهه باشد، از آن جلوگيري نشود.

درود خدا و بندگان صالح خدا بر شهيدان گلگون كفن

ننگ ابدي بر منافقان و دشمنان نظام جمهوري اسلامي

مرگ بر آمريكا و مزدوران آمريكا

 

/ 0 نظر / 2 بازدید