ملت ، عزيز و سرافراز است

ملت ایران آگاه  و سرفراز است ؛ دشمنان کور خوانده اند<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

آری ، دشمنان خارجی و نوکران داخلیشان خیلی تلاش و تقلا کردند ، غوغا کردند و جان کندند ولی به لطف خدا ، ملت آگاه و وظیفه شناس ایران ، با بی اعتنایی کامل به همه بازی گریهای دشمن خارجی و اصلاح طالبان داخلی ، به وظیفه بزرگ خود عمل کرد و عزت و سرافرازی خود را به جهانیان نشان داد .  رضایت خدا و امام زمان (عج)  و دعای خیر آن امام عزیز نثار این ملت بزرگ باد.

رهبر عزیزمان ، به نیابت از امام زمان (عج) ، مراتب رضایت و خوشنودی خود را چنین ابراز داشتند:

 

 

بسم الله الرحمن الرحيم

ملت عزيز و سرافراز!

حضور ديروز شما در پاي  صندوق هاي راي، به معناي حقيقي يک حماسه اسلامي و ملي بود ، پس از دو ماه جنگ رواني دشمن که هدفي جز نوميد کردن ملت ايران و بي رنگ کردن انتخابات نداشت، شما يکبار ديگر آگاهي و موقع شناسي خود را در محک آزمايش جهانيان نهاديد و عظمت اين ملت مومن و انقلابي را به رخ دشمنان خود کشيديد.

مستکبران مداخله جو به خيال باطل خود مي خواستند جمهوري اسلامي را از پشتوانه مردمي خود جدا قلمداد کنند، و شما خط بطلان بر اين پندار واهي کشيديد. در اين دو ماه همه ي نيروي دشمن مصروف اين طرح خباثت آميز شد و شما به حول و قوه  الهي با متانت و هوشمندي ، آن را نقش بر آب کرديد.

انتخابات اول اسفند در زير بمباران تبليغاتي دشمنان، اهميتي فراتر از انتخابات سال هاي دفاع مقدس در زير بمباران شهرها دارد.

اينجانب جبهه ي  خضوع به درگاه الهي مي سايم و امداد الهي به اين کشور و اين ملت را در اين تجربه فراموش نشدني با همه ي وجود سپاس مي گويم و بار ديگر عظمت شما ملت رشيد و مومن را با همه ي دل و جان تکريم مي کنم.

انتخابات ديروز در محيطي کاملا آزاد و به شيوه  کاملا سالم و قانوني انجام گرفت و نتيجه ي آن هرچه باشد در نهايت اعتبار است و قضاوت آمريکايي هاي مستکبر و ياوه گو در باب اين انتخابات از نظر مردم و مسوولان کشورمان پشيزي ارزش ندارد.

لازم مي دانم از همه ي دست اندرکاران اجراء و نظارت و متصديان نظم و امنيت و نيز از رسانه ها بويژه رسانه ي ملي تشکر کنم.

توصيه ي اينجانب به مسوولان، اولا: پاسداري از راي مردم و رعايت امانت کامل ؛ و ثانيا قدرداني از اين ملت وفادار و عزيز است. توصيه اينجانب به کساني که با راي مردم، مجلس هفتم را تشکيل خواهند داد ، به کارگيري همه ي ظرفيت علمي و اجتماعي و سياسي و همه ي کارآمدي خود براي اين ملت و خدمت رساني به آن ها و استحکام بخشيدن به بناي رفيع و پرشکوه نظام اسلامي است، آنان فقط وامدار ملتند و وظيفه ديني و انقلابي آنان کمر خدمت بستن براي ملت است.

توصيه اينجانب به جريان ها و گروه ها و احزاب سياسي آن است که بحث دل آزار برنده و بازنده  را به کنار بگذارند و به اختلافات دشمن شاد کن دامن نزنند ،  برنده ي اين انتخابات ملت است و همه ي کساني که در انتخاب شرکت داشته اند اعم از آن ها که خود يا نامزد مورد علاقه شان راي آورده يا نياورده اند، همه برنده اند، بازنده ي اين انتخابات، آمريکا و صهيونيسم و دشمنان ملت ايرانند . همه با همدلي به يکديگر و به دولت خدمتگزار کمک کنيد تا گره ها يکي پس از ديگري گشوده شود.

خداوند از همه ي شما راضي  باشد و همه را مشمول رحمت و فضل و کمک خود قرار دهد. سلام بر بقيه اله اعظم روحي فداه و درود بر ارواح طيبه ي شهيدان و بر امام عظيم الشان آنان.

والسلام عليکم و رحمه اله
سيدعلي خامنه اي    
2/12/82
 

<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" />

/ 1 نظر / 2 بازدید