کینه شتری برخی از مدعیان اعتدال

روزنامه جمهوری اسلامی دوشنبه 19/3/93 در ستون جهت اطلاع نوشت:
"بستری بودن آیت‌الله مهدوی کنی، بهانه‌ای شده است تا رسانه ملی افراد منزوی شده را مطرح نماید. دیروز تلویزیون به صورت غیرمتعارف، اظهارنظر محمود احمدی نژاد را - آنهم بیش از دیگران - در جریان عیادتش از آیت‌الله مهدوی کنی پخش کرد و این سؤال را در اذهان مردم ایجاد نمود که چرا افرادی که در افکار عمومی به خاطر عملکردشان زیر سؤال هستند توسط رسانه ملی به بهانه‌های مختلف مطرح می‌شوند؟"

واقعا با دیدن این جور نظرها، نه فقط آدم در دین و ایمان و انصاف بعضی از این روزنامه چی ها، بلکه در عقل و شعورشان هم شک می کند!
اولا: اصلا معنای منزوی را فهمیده که رئیس جمهور دیروز این کشور را منزوی دانسته؟
ثانیا: وقتی صدا و سیما مسئولان عیادت کننده از آیه ا... مهدوی را نشان داده و دو کلمه ای در باب شفای آن بیمار از زبان عیادت کننده پخش کرده، "غیرمتعارف" یعنی چه؟
ثالثا: این ذهن خوانی را از کجا یافته اند که نوشته اند "این سؤال را در اذهان مردم ایجاد نمود که چرا افرادی که ..."؟
رابعا: چرا برای دست اندرکاران روزنامه جمهوری با این ذهن خوانی که دارند، این سئوال مطرح نشده که چرا افرادی مثل آقای هاشمی که به خاطر عملکرد خودش و فرزندانش بیش از دیگران زیر سئوال هستند، در جریان عیادت با آیه ا... مهدوی و به بهانه های مختلف مطرح می شوند؟
ظاهرا کینه شتری نهادینه شده در دل و ذهن بعضی ها، چشمشان را برای دیدن حقیقت کور کرده و چشم دیدن برخی را از آنان گرفته است. تا جایی که ادب را نیز فراموش کرده و بدون استفاده از حداقل کلمه "آقای" نام یک شخصیت کشور را که به اندازه خود محبوبیت دارد، مطرح می کند!!!
راست گفته اند که :حب الشیء و بغض الشیء یعمی و یصم

/ 0 نظر / 8 بازدید