روز جهانی قدس و فریاد خشم امت بر ضد اسرائیل جنایتکار

جمعه آخر رمضان، به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) روز فریاد خشم ملت ها، به ویژه امت انقلاب ایران، بر ضد استکبار جهانی و غده سرطانی بدخیم اسرائیل جنایت کار است، که این روزها چهره جنایت کار خود را به معرض دید جهانیان نهاده است.
این روزها، ملت مظلوم فلسطین در تنهایی و غربت، در حالی که مدعیان حقوق بشر، قرص خواب خورده و مست دموکراسی شده اند، زیر بمباران های ضد بشری اسرائیل با مقاومت تحسین برانگیز خود شکست قطعی اسرائیل را رقم می زنند.
ان شاء الله، امت انقلابی ایران بر اساس بصیرت و وظیفه الهی خود در روز قدس، یکپارچه به میدان آمده، خشم انقلابی خود بر ضد اسرائیل و حمایت خود از فلسطین را به نمایش خواهد گذاشت.
این روزها برخی از مسئولان، چنان از مردم برای حضور در راهپیمای روز قدس دعوت می کنند که گویا مردم تردید داشته و منتظر دعوت و نظر آنان می باشند! غافل از آن که مردم شریف ایران، بر اساس بصیرت و وجدان الهی خود و با اشاره مولایشان، امام خامنه ای (دام ظله) بر خود واجب می دانند که در این مراسم الهی شرکت نمایند و نیازی به دعوت های آنچنانی ندارند.
این گونه دعوت ها، حکایت چتربازانی است که برای اینکه از مراسم و سفره عمومی دیگران نفعی ببرند، نزدیک مکان سفره می ایستند و دیگران را به حضور در آن مراسم دعوت می کنند. در حالی که نه در برگزاری آن مراسم نقشی دارند و نه دیگران به دعوت آنان در مراسم حضور می یابند.

/ 0 نظر / 96 بازدید