دموکراسی نيرنگ و دروغ

جان سگ هاي كاخ سفيد از انسان ها با ارزش تر است !!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

رفتار رئيس جمهور آمريكا و جنايات ارتش اين كشور در عراق و نيز چشم پوشي اش از جنايت هاي رژيم صهيونيستي در فلسطين اشغالي و ديگر مناطق جهان، قساوت قلب او را نشان مي دهد كه براي مرگ سگش غمگين مي شود، اما در برابر قرباني شدن روزانه هزاران تن از انسان ها از جمله فلسطيني ها به دست صهيونيست ها هيچ واكنشي نشان نمي دهد و در واقع، او به بيماري شيزوفرني مبتلاست كه سبب شده براي سگ مرده اش ابراز همدردي كند اما در برابر از دست رفتن ميليون ها انسان ستمديده و رنج كشيده در جهان از جمله در عراق، افغانستان، فلسطين و آفريقا بي تفاوت باشد. «بوش پدر» با اعمال تحريم بر ضد مردم عراق به مدت سيزده سال باعث شد تا دستكم نيم ميليون كودك عراقي جان خود را از دست بدهند و حالا «بوش پسر» با ادامه همان سياست ها براي اعمال جنايت سربازان آمريكايي برضد مردم عراق چراغ سبز نشان مي دهد تا به كشتار وحشيانه روزانه ده ها عراقي ادامه دهند و با وجود اين جنايت هاي گسترده ادعاي پرهيزگاري مي كند و در حالي كه به ساده ترين حقوق بشر متعهد نيست، حقوق حيوانات را مراعات مي كند! اين تناقض ها در رفتار رئيس جمهور آمريكا و ديگر مسئولان آمريكايي بايد عزم ما را جزم كند تا حقوق از دست رفته مان را از سازمان هاي بين المللي مطالبه كنيم. طبيعي است كسي كه بويي از انسانيت نبرده يك ميليارد انسان گرسنه و فقير را در جهان مي بيند اما ميلياردها دلار براي ساخت سلاح هاي كشتار جمعي و گسترش زرادخانه هاي هسته اي خود هزينه مي كند. آمريكا از ابزار بدهي ها براي اعمال فشار به ملت هاي جهان سوم بهره برداري مي كند و با عرضه كمك هاي مالي به برخي از اين كشورها درصدد به ذلت كشاندن آنهاست و براي كسي دل نمي سوزاند.

و این است ماهیت سردمداران مدعی دموکراسی و مثلا حامی حقوق بشر که با ریختن خون انسان ها میخواهند آزادی !؟ را به آنان هدیه نمایند !

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
یه رهگذر

سلام . وبلاگ قشنگ و جالبی داری . موفق باشی