اظهارات سخنگوی دولت یازدهم

به گزارش پارسینه: محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت پس از جلسه امروز هیأت دولت در جمع خبرنگاران مطالبی را به شرح زیر بیان کرد:
1- سقفی که برای اجرای قانون هدفمندی یارانه در سال 92 در نظر گرفته شده بود، 50 هزار میلیارد تومان بود که این رقم برای سال آینده به 63 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است. از این رقم حداقل 10 هزار میلیارد تومان برای بخش تولید و قریب 12 هزار میلیارد تومان نیز برای بخش سلامت در نظر گرفته شده و حدود 50 هزار میلیارد تومان جهت توزیع بین خانواده‌ها و جامعه هدف در نظر گرفته‌ایم.
فکر نکنید که آقای نوبخت ریاضی اش ضعیفه ها! شاید این وسط یه رقمی از قلم افتاده، حالا چی هست؟؟؟
2- رئیس جمهور بر اساس وعده‌ای که برای سفر استانی به مردم داده بود، به خوزستان رفت. مردم حق شناس و فهیم خوزستان بدون هیچ‌گونه سازماندهی از سوی دستگاه‌های دولتی به استقبال از رئیس جمهور آمدند و در این میان عده‌ای نیز نامه‌هایی را به همراهان وی تحویل دادند. وقتی مردم به رئیس جمهور نامه می دهند، نمی شود آنها را نگرفت و مورد رسیدگی قرار نداد... عربی صحبت کردن رئیس‌جمهور با مردمی که زبان گفتاری آنها عربی است، یک نقطه مثبت بود! نه رفتار پوپولیستی. عده‌ای هر حرکتی که دولت می‌کند اعتراض می‌کنند اما بخشی از تصمیم‌گیری‌ها در جریان سفر استانی از دست ما خارج بود و حرکت‌های خودجوش مردمی است.
مبادا این حرکات و صحبت ها را از سوی دولت یازدهم، عوامفریبی و پوپولیستی بدانید ها! البته اگر از دولت دهم یا هر دولت دیگری باشه حتما عوامفریبی است!
3- ارائه سبد کالا نشان می‌دهد رئیس‌جمهور به فکر سفره مردم است. برای تهیه این سبد از بودجه عمومی و اختیارات و امکاناتی که در اختیار دولت قرار دارد استفاده می کنیم.
اگه دولت دهم یا هر دولت دیگری صحبت از سفره مردم بکنه، دروغه! اما درباره دولت یازدهم مبادا چنین فکری به ذهن شریفتون برسه ها!
4- دولت انتقادات نمایندگان مجلس را می شنود و مجلس به هر مقدار که انرژی دارد سؤال کند، ما هم هر قدر انرژی داشته باشیم، جواب می‌دهیم.
فکر نکنید که دولت یازدهم برای سؤال نمایندگان ارزشی قائل نیست ها! حتی اگر آقای روحانی هم گفته باشد: ما از کارت زرد مجلس نگران نیستیم!

/ 1 نظر / 7 بازدید
گروه باجه

با سلام وبلاگ خوب و قشنگی دارید و پست های خوبی میزارید اگه خواستید وبلاگ . يا کالا و خدمات خودتون رو هم تبلیغ کنید میتونید به سايت ما مراجعه کنيد http://www.bajeagahi.ir