واکنش مردمی به بداخلاقی مسئولان

بارها مقام معظم رهبری تاکید نموده اند که مردم بصیرتشان از مسئولان بیشتر است. تصور می کردم اگر مسئولان در بصیرت کم می آورند و نمره بصیرتشان کمتر از نمره مردم است، اما در سیاست و کیاست حتما بالاترند. اما وقتی صدای آشنای رئیس از بلندگوهای حرم شنیده شد، در باور خود شک کردم و به این نتیجه رسیدم که حتی ممکن است برخی از مسئولان در سیاست هم کم بیاورند. چرا که وقتی مسئولی کاری کرده که امام خامنه ای آن کار را بداخلاقی نامیده و با این کار دل رهبری و مردم را رنجانده اند، واقعا چگونه به خود اجازه می دهند که بیایند در بین مردم و بدون آنکه یک عذرخواهی کوچک از مردم داشته باشند، بخواهند به آنان درس بصیرت هم بدهند.
اگر این مسئول محترم از سیاست خوبی هم برخوردار بود، سخنرانی امروز را فاکتور می گرفت و این طور اصرار نمی کرد که خود را بر مردم تحمیل کند.

داستان از این قرار بود که قطعنامه پایانی راهپیمایی باشکوه 22 بهمن تمام شد، صحن ها و شبستان های حرم حضرت معصومه و خیابان های اطراف حرم پر از جمعیت بود، ناگهان صدای آشنایی از بلندگوهای حرم شنیده شد که آغاز سخنرانی بود ولی  شعارهای بلند و غرایی که مضمون آن چندان از بیرون مفهوم نبود، صدای سخنران را محو می نمود، اما سخنران اصرار داشت که به سخنرانی خود ادامه دهد، مردم نیز آن را نمی خواستند و ناگهان صدای سخنران قطع شد و بلافاصله تولیت آستان مقدس شروع به سخنرانی کرد. درهای شبستان باز شد و عده ای از جمعیت بیرون آمدند و برخی از آنان چنین نقل نمودند:
مردم با دیدن بداخلاقی های اخیر که در مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد، نمی خواستند رئیس مجلس برایشان سخنرانی کند، مگر نه این است که سخنران باید بصیرتش بیش از مخاطبان باشد، اینها که ثابت کرده اند بصیرتشان کمتر از مردم است و به تازگی از زمین بازی دشمن بازگشته اند، به چه حقی می خواهند برای مردم سخنرانی کنند؟ که چه بگویند؟ بهتر است اول بروند بصیرت خودشان را کامل کنند. وقتی مردم با شعار های انقلابی خود اعتراض به سخنرانی را اعلام کردند، باید کنار می رفت ولی با پررویی و بی توجه به خواست و اعتراض مردم، می خواست به سخنرانی خود ادامه دهد که مردم هم با پرتاب لنگه کفش و... مانع شدند.

خداکند مسئولان محترم، به خود آیند و اعمال و رفتار خود را بررسی و ارزیابی نموده و با مرور نقص ها و بداخلاقی های خود، از خداوند طلب مغفرت و از امام خامنه ای و مردم شریف ایران عذرخواهی نموده و به جبران خطاهای خود بپردازند.

/ 4 نظر / 6 بازدید
قاصدک

سلام خدمت شما دوست عزیز اگر دنبال جایی میگردی که علاقه ات رو به عشقت ثابت کنی فقط کافیه که به سایت ما بیایید و با کارت هایی که برای شما و دوستان طراحی میکنیم عشقتون رو نسبت به عزیزتان ثابت کنید. کارت پستال و پوستر درخواستی قاصدک در ضمن اگر که میخواهید عکس عزیزانتان در کارت ها قرار داده بشه اون رو هم برای ما بفرستید تا براتون به صورت رایگان طراحی بشه. www.ghasedakiha.ir

دختری از لوکس بلاگ

سلام عزیزم اگر مایلی با هم بلینکیم سری به سایت من بزن و ادرست را ثبت کن منتظر حضور شما هستم دختر لوکس بلاگی

جواد

این روزها خیلی ها آسمون ریسمون می کنند که از این اتفاق نه چندان مهم علیه رقیبهاشون استفاده کنند، گاهی مؤسسه خاص و آیه الله سرشناس و فلان و بهمان و گاهی طرفداران رئیس جمهور و یا جریان مثلا انحرافی را بوجود آوردنده این اتفاق میشمردند، بدون آنکه کمترین دلیلی برای آن داشته باشند. انگار بی تقوایی ملکه همگانی شده است. بیچاره مردمی که با دیدن بداخلاقی های مسؤولان و ناراحتی امام خامنه ای، نگران شده و واکنش کوچکی نسبت به سخنران روز یکشنبه قم نشان داده اند و حالا باید تاوان بداخلاقی مسؤولان را بپردازند.

سلام دعوت شدید http://hagheghat.persianblog.ir/