نامه نگاری مسئولان قوا، پس از ابراز ناراحتی و گلایه امام خامنه ای

به دنبال ابراز ناراحتی و گلایه امام خامنه ای از عملکرد مسئولان قوا، مسئولان محترم نامه های جداگانه ای خطاب به امام خامنه ای فرستادند. در این نامه ها به تقدیر و تشکر! پرداخته شده ولی خبری از عذرخواهی نیست!!!

متن نامه آقای علی لاریجانی به مقام معظم رهبری به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت برکاته
با سلام و عرض ارادت
بیانات بلیغ حضرتعالی در ملاقات با مردم انقلابی آذربایجان به مناسبت سالروز قیام شکوهمند مردم تبریز از هر جهت راهگشا و امید آفرین برای ملت عزیز بود.
حقیر لازم می دانم از تذکرات خیرخواهانه و منصفانه حضرتعالی در مورد رفتار قوا سپاسگزاری نمایم و آنچه از تذکرات به رعایت مصالح کشور توسط این بنده اشارت داشت با جان و دل پذیرا و آن را نصب العین کار خویش قرار خواهم داد و مطمئن هستم نمایندگان استیضاح کننده و قاطبه نمایندگان اندرزهای مشفقانه حضرتعالی را مبنای عمل خویش قرار خواهند داد و این نگاه بلند، بار دیگر عظمت و شوکت جایگاه تاثیرگذار ولایت فقیه را در نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان می دهد.
از خداوند متعال عزت، سربلندی و طول عمر آن حضرت را خواستارم.»

متن نامه آقای صادق لاریجانی به مقام معظم رهبری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک قائد عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای(دامت برکاته)
سلام علیکم
با سپاس بیکران به آستان مقدس حضرت احدیت که نعمت ولایت را بر این امت ارزانی داشته و آنگاه که پاره ای سوء تدبیرها و گاه حواجس نفسانی در مسیر حرکت انقلاب مشکلاتی را فرا می نهد این حبل المتین الهی کشتی انقلاب اسلامی را به ساحل نجات رهنمون می شود.
اینجانب بر خود لازم می دانم از سوی خود و خانواده بزرگ دستگاه قضایی از بیانات ناصحانه و ارزشمند حضرت مستطابعالی در جمع مردم شریف آذربایجان شرقی تشکر کرده و اعلام می کنم، در مسیر اجرای توصیه ها و تذکرات مشفقانه حضرتعالی همچون گذشته گام های استوار برخواهیم داشت.
از خداوند متعال طول عمر با عزت و سلامت آن جناب را مسئلت می کنم.
صادق لاریجانی - رئیس قوه قضایی

متن نامه آقای محمود احمدی نژاد به مقام معظم رهبری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)
مقام معظم رهبری
با سلام و تحیت
عطف به بیانات حضرتعالی در روز شنبه 91.11.28 به استحضار می رساند که اینجانب و همکارانم در دولت تا آخرین لحظات مسئولیت، دلبسته به ارزش های انقلاب اسلامی، کمر بسته خدمت به کشور و مردم خواهیم بود و اطمینان می دهم که همه تلاش ما به عنوان خادمان ملت، در مسیر اعتلای کشور و رفع مشکلات کشور خواهد بود و کوچکترین قدمی برخلاف مصالح کشور بر نخواهیم داشت.
دلبستگی و ارادت اینجانب و اعضای محترم دولت به جنابعالی همیشگی است. دوام سلامت و توفیقات حضرتعالی را از ایزدمنان مسئلت دارم.
محمود احمدی نژاد

/ 0 نظر / 7 بازدید